fbpx

PLAUKŲ SLINKIMAS VYRAMS

  • NAUJAUSI GYDYMO METODAI
  • GARANTUOJAMAS KONFIDENCIALUMAS
  • PRIVATUS GYDYMAS BEI AKIVAIZDUS REZULTATAS

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI JAU DABAR

 +370 67535731

Vyrų plaukų slinkimas dar vadinamas androgenetine alopecija – tai androgenų (vyriškų hormonų) sąlygotas paveldimas plaukų slinkimas, turintiems genetinį polinkį vyrams. Androgenetinė alopecija būdinga daugiau kaip dviems trečdaliams vyrų. Šis plikimas gali prasidėti bet kuriame amžiuje, jau iki 35 m. amžiaus ši problema paliečia apie 40 proc. vyrų, o po 50 metų amžiaus pusė vyrų susiduria su vienokio ar kitokio laipsnio androgenetine alopecija.

Androgeninė alopecija pasireiškia dėl vyriško lytinio hormono testosterono padidėjusio aktyvumo, kuris, patekęs į folikulų ląsteles, pažeidžia normalią baltymų sintezę. Dėl to sutrumpėja plauko augimo fazė, ilgainiui plaukai silpnėja, miniatiūrizuojasi, kol galiausiai visai iškrenta.

Vyrų plaukai retėja ir plonėja pamažu, pirmiausia netenkama plaukų smilkinių srityje, vėliau viršugalvio srityje. Viršugalvyje augančių plaukų folikulai yra itin jautrūs androgenams, o pakaušio apatinėje dalyje augantys plaukai yra ne tokie jautrūs šiam hormonui, todėl ši liga pasižymi tipišku klinikiniu vaizdu.
Liga diagnozuojama apžiūrėjus specialistui, atlikus trichoskopiją, fototrichogramą bei laboratorinius tyrimus.
Svarbu!
Kadangi androgenetinės alopecijos procesas yra nepertraukiamas ir 95 proc. atvejų nulemtas genetikos, gydymas turi būti ilgalaikis, kompleksinis ir pradėtas kuo anksčiau.

Vyrų plaukų slinkimo laipsniai pagal Norvud- Hamilton

registracija internetu

- NAUJAUSI GYDYMO METODAI - GARANTUOJAMAS KONFIDENCIALUMAS - PRIVATUS GYDYMAS BEI AKIVAIZDUS REZULTATAS

KONTAKTAI
+370 6753 5731‎

V. Putvinskio g. 12A (II aukštas), Kaunas