Andromeda Clinic

CNC plaukų sistemos

Cesare Ragazzi Laboratories

KONSULTUOJAME NEMOKAMAI!

Tai plaukų sistema, pagaminta Jums asmeniškai. Tai geriausia alternatyva žmonėms, nenorintiems plaukų transplantacijos arba dėl kokių nors priežasčių negalintiems jos atlikti. Tai ne perukas – tai antra oda, būnanti su Jumis 24 val per parą, 7 paras per savaitę.

Bendradarbiaujant su CRLAB kompanija Italijoje, mes vieninteliai turime išskirtinę teisę Pabaltijo šalyse atstovauti šį prekės ženklą.

Kam tai tinka?

Žmonėms, kurių netenkina jų natūralių plaukų tankis ir / arba ilgis

Žmonėms, netekusiems plaukų po chemoterapijos, spindulinės terapijos, traumos

Žmonėms, esant išreikštai androgenetinei alopecijai, nesant patenkinamo atsako į gydymą

Žmonėms, kuriems negalima atlikti plaukų transplantacijos (tinka ir kombinuojant su plaukų transplantacija)

Esant randinei alopecijai

Sergantiems trichotilomanija

Esant židininei alopecijai, tame tarpe sunkioms jos formoms: totalinei ar universalinei alopecijai

PO
PRIEŠ

Kaip tai vyksta?

  1. Pirmiausia padaromas plaukų sistemos dizainas (t.y. apibrėžiamas plotas skalpo odoje, numatant, kokią alopecijos zoną reikėtų padengti).
  2. Naudojant specialią kompiuterinę programą nuskanuojamas paciento skalpas, gaunamas identiškas pacientui trimatis skalpo atvaizdas.
  3. Kompiuterizuoto roboto pagalba gaminama speciali bazė plaukų sistemoms, kuri visiškai atitinka paciento skalpą. Parenkama atitinkanti paciento odos atspalvį plaukų sistemos bazės spalva.
  4. Parenkami plaukai, atitinkantys savo spalva, storiu, struktūra. Naudojami tik natūralūs, chemiškai neapdoroti žmogaus plaukai.
  5. Į pagamintą bazę po vieną įterpiami plaukai, atkartojant natūralią augimo kryptį.
  6. Pagaminta sistema pritvirtinama prie paciento skalpo. Formuojamas kirpimas. Plaukus galima šukuoti, dažyti, garbanoti, t.y. elgtis kaip su savo natūraliais plaukais.
  7. Kas mėnesį turi būti atliekamas sistemos higieninis servisas – sistema specialių priemonių pagalba reikia nuimama, išvaloma ir uždedama iš naujo.

Tikros istorijos

Su šia sistema galima pilnai gyventi kasdieninį gyvenimą, įskaitant aktyvias veiklas, tokias kaip sportavimas ar maudymasis, galima būti lauke esant stipriam vėjui, nerti į vandenį, nesibaiminant, jog kas nors pastebės Jūsų paslaptį.

Plaukų sistemų bazės gamybai naudojama speciali medžiaga, kuri leidžia kvėpuoti Jūsų odai ir plaukams. Sistema prisitaiko prie Jūsų kūno temperatūros. Prieš uždedant sistemą, nereikia nuskusti esamų plaukų. Esantys plaukai nepažeidžiami, jie toliau auga.

Prieš gaminant sistemą kiekvienas pacientas patikrinamas dėl galimos alergijos.

Tai analogų pasaulyje neturinti plaukų sistema, grąžinanti pasitikėjimą ir gyvenimo kokybę.

Kiekviena sistema pagaminama per 4 mėnesius nuo užsakymo datos.

Kaina nuo 2500 iki 7000 eur. (priklauso nuo sistemos dydžio ir plaukų ilgio).

  • Patvirtinta FDA.
  • Atitinka ISO standartus.
  • Dermatologiškai patikrinta.

Partneriai

Plaukų sistemos gaminamos Cesare Ragazzi laboratorijoje Bolonijoje. Kompanija Cesare Ragazzi Laboratories įkurta 1968 m. 2011 m. kompaniją įsigijus investitoriams, prekės ženklas buvo atnaujintas.

Plaukų protezavimo sistema CRLAB dėl savo unikalios patentuotos technologijos buvo pripažinta revoliuciniu produktu, taip įtvirtinant šios kompanijos lyderio poziciją plaukų slinkimo rinkoje.

Šiai dienai kompanija žinoma ne tik dėl unikalių plaukų sistemų, identiškai atitinkančių kliento skalpą, tačiau užsiima ir pasaulyje pripažinimą pelniusių trichologinių produktų gamyba bei pasitelkdami naujausias technologijas, savo centruose siūlo individualius plaukų problemų gydymo sprendimus.

Šiuo metu kompanija turi daugiau kaip 130 centrų 26 pasaulio šalyse.

Daugiau laimingų pacientų galite pamatyti mūsų Instagram paskyroje

Registruokitės konsultacijai jau dabar

Andromeda Clinic - visi sprendimai Jūsų plaukams

Andromeda Clinic – visi sprendimai Jūsų plaukams!

Kontaktai

© 2023 Created by BeTop