Andromeda Clinic

Gydymas kraujo komponentais

Ši terapija – šiuo metu vienas iš inovatyviausių gydymo metodų. Rekomenduojama esant plaukų slinkimui dėl įvairių endokrininių ligų, tokių kaip skydliaukės funkcijos sutrikimai, policistinių kiaušidžių sindromas, androgenetinė alopecija.

Esant androgenetinei alopecijai kraujo komponentų terapija rekomenduojama Tarptautinių Europinių įrodymais pagrįstos medicinos gairių. Be to, ši terapija labai tinka susilpnėjusių, išsausėjusių, dažymo nualintų plaukų pastiprinimui.

Šio gydymo metodo pagrindinė veiksmingoji medžiaga yra pačio paciento kraujas. Tiksliau, atskirta kraujo dalis – trombocitais praturtinta plazma. Plazma yra kraujo dalis, kurioje gausu vitaminų, maisto medžiagų, hormonų, elektrolitų, augimo faktorių ir baltymų. Plazma yra kaip pagrindas ant kurio vyksta audinių atstatymo darbai. O trombocitai yra kaip darbininkai, kurie remontuoja ir atstato pažeistus audinius, tad tikslingai nukreipti, gali išspręsti daugybę problemų.

Procedūros metu, paimamas nedidelis kraujo kiekis iš venos. Specialaus aparato pagalba kraujas padalinamas į atskiras dalis (raudonuosius ir baltuosius kraujo kūnelius bei trombocitais praturtinta plazma). Tada trombocitais praturtinta plazma yra suleidžiama į probleminę vietą ir prasideda gijimo procesas.

Šios procedūros atliekamos su šveicarų kompanijos „RegenLab“ produkcija, kuri yra viena iš moderniausių pasaulyje.

„Regen Lab“ rinkiniai turi patvirtintus rezultatus iš daugiau nei 150 atliktų klinikinių tyrimų. Šios kompanijos produkcija turi CE sertifikatą ir yra patvirtinta daugiau kaip 84 šalių sveikatos priežiūros institucijose. Tarp medicinos specialistų „Regen Lab“ pripažįstami kaip vieni patikimiausių ir veiksmingiausių kraujo komponentų gaminimo priemonių.

Geriausi rezultatai pasiekiami, jei alopecija neviršija II laipsnio pagal Ludwig skalę moterims bei vyrams III plaukų slinkimo laipsnio pagal Norwud – Hamilton skalę. Geresni rezultatai esant trumpesnei nei 5 metų androgenetinės alopecijos trukmei.

Kiek procedūrų reikės?

Paprastai rekomenduojama atlikti 3-4 procedūras kas 1 mėnesį. Dažniausiai pagerėjimas pastebimas po 2-6 mėnesių nuo gydymo pradžios.

Kam netinka ši procedūra?

Ši procedūra netinka esant:

  • nėštumui, žindymo laikotarpiu;
  • kritinei trombocitopenijai;
    kraujo krešumo sutrikimams;
  • pacientams, nuolat vartojantiems kraują skystinančius vaistus, tokius kaip varfarinas, aspirinas, heparinas ir kt.;
  • sunkiai bendrai organizmo būklei, onkologiniams procesams;
  • sepsiui;
  • lokaliai infekcijai planuojamų injekcijų vietoje;
  • patologinei adatų, kraujo baimei.

Procedūros yra beveik be skausmo, nes jų atlikimui naudojamas U225- Prancūzų gamintojo medicininis prietaisas. Jo unikali specifikacija leidžia ne tik atlikti injekcijas greičiau, tačiau taip pat suteikia galimybę greitesniam adatėlių judėjimui, dėl to ženkliai sumažėja procedūros laikas bei ji tampa neskausminga.

Pasiruošimas procedūrai:

Specialaus pasiruošimo nereikia, į procedūrą rekomenduojama ateiti išsiplovus galvą.

Po procedūros:

Parą laiko po procedūros rekomenduojama neplauti galvos ir nešaldyti galvos, vengti pirties ir soliariumo, nevartoti geriamųjų vaistų uždegimui slopinti. Savo įprastą veiklą galima tęsti iš karto po procedūros.

Galimi pašaliniai reiškiniai

Nors procedūros atliekamos specialiu aparatu, kuris leidžia sumažinti injekcinių procedūrų skausmą iki minimumo, kai kurie pacientai gali jausti nemalonų jutimą galvoje, dirginimą, skausmą, retai gali būti patinimas, paraudimas, kraujavimas, atsirasti mėlynių. Ypač retai – infekcija injekcijos vietoje. Alergijos nesitikima, kadangi naudojamas paties paciento kraujas.

Registruokitės konsultacijai jau dabar

Andromeda Clinic - visi sprendimai Jūsų plaukams

Andromeda Clinic – visi sprendimai Jūsų plaukams!

Kontaktai

© 2023 Created by BeTop