PILINGAS (galvos odos šveitimas/gilus valymas)

Galvos šveitimas

Galvos plovimas bei fenavimas

Galvos masažas

Taisyklingos plaukų ir galvos odos priežiūros mokymas

Procedūros aprašymas

Galvos odos pilingas – ne tik maloni ir atpalaiduojanti, bet teikianti naudą bei
puoselėjanti SPA procedūra.
Pilingo ir masažo metu suaktyvinama galvos odos mikrocirkuliacija bei kraujotaka. Plaukų svogūnėliai geriau aprūpinami deguonimi ir naudingosiomis medžiagomis, todėl plaukai sustiprėja ir greičiau auga.
Procedūros metu giliai išvaloma ir pamaitinama galvos oda, pašalinamos negyvos epidermio ląstelės, todėl pilingas ypač tinkamas žmonėms, kurie turi pleiskanų ar riebią galvos odą. Galvos odos šveitimas yra sveika, atpalaiduojanti ir plaukus atgaivinanti procedūra visiems odos tipams.

Į procedūrą įeina:

  • galvos odos šveitimas/valymas
  •  galvos masažas
  • galvos plovimas ir fenavimas
  • taisyklingos plaukų ir galvos odos priežiūros mokymas.

 

Trukmė: 1 val.
Kaina: 40 eur.

Naudojama profesionali itališka kosmetika.

D.U.K

Jūsų pasirinktam draudimui išrašysime sąskaitą faktūrą, kurią pateikus, galėsite sulaukti išmokos. Prieš tai pasidomėkite, ar Jūsų draudimas apmoka tokias procedūras bei konsultacijas.

Mūsų klinikoje galite atsiskaityti tiek grynaisiais pinigais, tiek bet kuria bankine kortele.

Konsultacija trunka nuo 30 min. Gydytoja skiria laiko kiekvienam pacientui individualiai, priklausomai nuo pasirenkamų tyrimų bei sveikatos problemų sudėtingumo.

Taip, klinikoje galite atsiskaityti šiais dovanų kuponais: Gera Dovana, Andromeda Clinic, NoriuNoriuNoriu, Stebby, Beta.lt, Dovanu Sala, Grupinis.lt, Pigu.lt.

Prieš tai reikalinga registracija.

Nuotolinėms konsultacijoms užsiregistruoti turite internetu: www.manodaktaras.lt. 

Jei tai videokonsultacija – prisijungus prie savo paskyros manodaktaras.lt svetainėje arba programėlėje, užeikite į „Vizitų valdymas“. Likus 15 min. iki konsultacijos pradžios, galėsite jungtis prie pokalbio su gydytoja iš bet kokio išmanaus įrenginio, kuriame veikia kamera ir mikrofonas. Jei registravotės į nuotolinę konsultaciją telefonu, laukite gydytojo skambučio sutartu laiku.

Tyrimų atsakymus atsiųsime Jums el.paštu arba gydytoja susisieks su Jumis telefonu. Priklausomai nuo to, kaip susitarsite su gydytoja vizito metu.

Registruokitės konsultacijai jau dabar

Andromeda Clinic - visi sprendimai Jūsų plaukams

Andromeda Clinic – visi sprendimai Jūsų plaukams!

Kontaktai

© 2023 Created by BeTop