Andromeda Clinic

Kontaktai

Susisiekite!

Užduokite klausimą gydytojai užpildę šalia esančią formą. Atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau.

Kaip mus rasti?

  D.U.K

  Jūsų pasirinktam draudimui išrašysime sąskaitą faktūrą, kurią pateikus, galėsite sulaukti išmokos. Prieš tai pasidomėkite, ar Jūsų draudimas apmoka tokias procedūras bei konsultacijas.

  Mūsų klinikoje galite atsiskaityti tiek grynaisiais pinigais, tiek bet kuria bankine kortele.

  Konsultacija trunka nuo 30 min. Gydytoja skiria laiko kiekvienam pacientui individualiai, priklausomai nuo pasirenkamų tyrimų bei sveikatos problemų sudėtingumo.

  Taip, klinikoje galite atsiskaityti šiais dovanų kuponais: Gera Dovana, Andromeda Clinic, NoriuNoriuNoriu, Stebby, Beta.lt, Dovanu Sala, Grupinis.lt, Pigu.lt.

  Prieš tai reikalinga registracija.

  Nuotolinėms konsultacijoms užsiregistruoti turite internetu: www.manodaktaras.lt. 

  Jei tai videokonsultacija – prisijungus prie savo paskyros manodaktaras.lt svetainėje arba programėlėje, užeikite į „Vizitų valdymas“. Likus 15 min. iki konsultacijos pradžios, galėsite jungtis prie pokalbio su gydytoja iš bet kokio išmanaus įrenginio, kuriame veikia kamera ir mikrofonas. Jei registravotės į nuotolinę konsultaciją telefonu, laukite gydytojo skambučio sutartu laiku.

  Tyrimų atsakymus atsiųsime Jums el.paštu arba gydytoja susisieks su Jumis telefonu. Priklausomai nuo to, kaip susitarsite su gydytoja vizito metu.

  Registruokitės konsultacijai jau dabar

  Andromeda Clinic - visi sprendimai Jūsų plaukams

  Andromeda Clinic – visi sprendimai Jūsų plaukams!

  Kontaktai

  © 2023 Created by BeTop