Kombinuota Hydramax+Haireconstruct plaukų terapija

Intensyvus plauko maitinimas

Intesnyvus drėkinimas

Pilnas visų plauko sluoksnių atkūrimas

Visų tipų plaukams

Procedūros aprašymas

Procedūros metu atstatoma žala, kurią sukelia plaukų dažymas, mechaniniai pažeidimai ar kiti išoriniai faktoriai. Terapija gali būti naudojama kaip prevencinis atsatymas, užtikrinant visišką plaukų stiprinimą ir maitinimą.
Išskirtinėje Bio Repair sistemoje yra 18 aminorūgščių ir keratino kompleksas, jų dėka užtikrinamas subalansuotas plaukų maitinimas, drėkinimas ir plaukų rekonstrukcija. Atgaivinami ir giliai maitinami trapūs, ploni, pažeisti plaukai. Sustabdomas lūžinėjimas, plaukai tampa elastingi, sveiki bei švelnūs.

Hydramax priemonė veikia plaukų kutikulę, atkurdama laikui bėgant prarastą vitaminų ir keratino balansą. Nanodalelės prasikverbia į plauko vidų, puoselėja jį ir atkuria jo struktūrą.

Tinka: sausiems, pažeistiems, dažytiems, trapiems ir jautriems plaukams. Taip pat gali būti naudojamas kaip prevencinis atstatymas, suteikiantis plaukams stiprumą ir pilną maitinimą, taip pat užkertantis kelią plaukų slinkimui, lūžinėjimui ir išsišakojusiems galams.


Trukmė: ~2 val. 15 min
Kaina: 70 eur

Rezultatas jau po pirmos procedūros.

D.U.K

Jūsų pasirinktam draudimui išrašysime sąskaitą faktūrą, kurią pateikus, galėsite sulaukti išmokos. Prieš tai pasidomėkite, ar Jūsų draudimas apmoka tokias procedūras bei konsultacijas.

Mūsų klinikoje galite atsiskaityti tiek grynaisiais pinigais, tiek bet kuria bankine kortele.

Konsultacija trunka nuo 30 min. Gydytoja skiria laiko kiekvienam pacientui individualiai, priklausomai nuo pasirenkamų tyrimų bei sveikatos problemų sudėtingumo.

Taip, klinikoje galite atsiskaityti šiais dovanų kuponais: Gera Dovana, Andromeda Clinic, NoriuNoriuNoriu, Stebby, Beta.lt, Dovanu Sala, Grupinis.lt, Pigu.lt.

Prieš tai reikalinga registracija.

Nuotolinėms konsultacijoms užsiregistruoti turite internetu: www.manodaktaras.lt. 

Jei tai videokonsultacija – prisijungus prie savo paskyros manodaktaras.lt svetainėje arba programėlėje, užeikite į „Vizitų valdymas“. Likus 15 min. iki konsultacijos pradžios, galėsite jungtis prie pokalbio su gydytoja iš bet kokio išmanaus įrenginio, kuriame veikia kamera ir mikrofonas. Jei registravotės į nuotolinę konsultaciją telefonu, laukite gydytojo skambučio sutartu laiku.

Tyrimų atsakymus atsiųsime Jums el.paštu arba gydytoja susisieks su Jumis telefonu. Priklausomai nuo to, kaip susitarsite su gydytoja vizito metu.

Registruokitės konsultacijai jau dabar

Andromeda Clinic - visi sprendimai Jūsų plaukams

Andromeda Clinic – visi sprendimai Jūsų plaukams!

Kontaktai

© 2023 Created by BeTop