Andromeda Clinic

Gydymas fotostimuliacija (lazeriu)

Mūsų klinikoje naudojamas italų (Cesare Ragazzi Laboratories) įrenginys Tricoglam Professional. Šiame įrenginyje naudojama LED (šviesos diodo) technologija, kuri leidžia padidinti kraujotaką ir mikrocirkuliaciją, dėl to pagerėja odos bei plauko folikulo fiziologinės funkcijos, išauginamas storesnis plauko stiebas, didėja plaukų tankis, mažėja plaukų slinkimas.

Pagerėjus folikulo kraujotakai, daugiau naudingų medžiagų su krauju patenka į plauko folikulą ir tuo pačiu iš jo greičiau pasišalina degradacijos produktai, tokie kaip dihidrotestosteronas (DHT), kuris plonina plauko stiebą ir skatina plaukų slinkimą.

Žiūrėti video.

Mikrocirkuliacijos pagerėjimas susijęs su suaktyvėjusiu ląstelių metabolizmu. Lazerio šviesa absorbuojama įvairių ląstelių ir saugoma jų mitochondrijose, kuriose naudojama pagrindinio energijos šaltinio – adenozino trifosfatazės (ATP) molekulių gamybai.

ATP atlieka esminę rolę daugelyje metabolinių procesų, tokių kaip DNR sintezė, kurie yra būtini normaliam plaukų augimo ciklui.

Be to, lazerio terapija skatina ląstelių mitozę, dėl to skatinama ląstelių proliferacija ir stimuliuojamos plauko folikulo kamieninės ląstelės, lazerio terapijos dėka sumažėja natūrali ląstelių žūtis (apoptozė) ir taip mažinamas plaukų slinkimą. Po gydymo plaukai tampa tvirtesni ir storesni.

Gydant androgenetinę alopeciją, lazeris mažina perifolikulinį uždegimą, kuris beveik visada susijęs su plaukų slinkimu ir tuo pačiu silpnina fibrozės, silpninančios plauko folikulą, atsiradimą.

Taip pat šis aparatas tinka kitų odos problemų, tokių kaip niežulys, seborėja, paraudimas ar pleiskanojimas, gydymui.

Efektui pasiekti naudojami skirtingi bangų ilgiai:

468 +/- 20 nm banga (mėlyna šviesa) artima ultravioletinei spinduliuotei, ji pasižymi antibakteriniu poveikiu.

635 +/- 20 nm banga (raudona šviesa) stimuliuoja skalpo paviršių ir skatina plaukų augimą.

845 +/- 30 nm banga sukuria infraraudonuosius spindulius (nematomus žmogaus akimi), šie spinduliai prasiskverbia giliai į poodį ir stimuliuoja plaukų folikulų metabolizmą bei skalpo mikrocirkuliaciją, dėl to skatina plaukų augimą. 

Registruokitės konsultacijai jau dabar

Andromeda Clinic - visi sprendimai Jūsų plaukams

Andromeda Clinic – visi sprendimai Jūsų plaukams!

Kontaktai

© 2023 Created by BeTop